| Thocomerius a întrebat:

Problema: nu pot salva in gta IV pe xbox 360; intru in safehouse, ma duc la pat apas y ma intreaba unde sa salvez (HDD...)aleg HDD arata ca salveaza dar cand inchid jocul si reintru e ca si cum n-as fi salvat. multumesc

Răspuns Câştigător
| Volibear a răspuns:

Da ceva in genu mai bine te uiti pe net la siteul lor ca gasesti acolo rezolvarea la chestia asat nu esti singurur care a patit asa

3 răspunsuri:
| Volibear a răspuns:

Tre sa ai o chestie pe cdu de instalare care trebuie instalata si ea pe langa joc daca l-ai luat pe pucte e. ca nul ai acolo

| Thocomerius explică (pentru Volibear):

Consola:modata
jocul:iso

| Thocomerius explică (pentru Volibear):

Deci:joc iso convertit cu iso2god

| Volibear a răspuns (pentru Thocomerius):

Da ceva in genu mai bine te uiti pe net la siteul lor ca gasesti acolo rezolvarea la chestia asat nu esti singurur care a patit asa