| Daniel_9018 a întrebat:

Problema windows
mereu cand intru in task manager am un proces svchost.exe si imi ia 99%din puterea pcului ce sa fac nu pot sa fac nimic pe el

Răspuns Câştigător
| DamnedDark a răspuns:

S-ar putea ca ai un virus care il face sa sta la 99% uite aici un tutorial cum sa scapi de el http://www.youtube.com/watch?v=WHqKocCFCwQ

2 răspunsuri:
| Andr3y25 a răspuns:

Svchost.exe este un virus! am avut si eu si nu ma mai lasa sa acesez nici un program.Ia-ti un antivirus rapid ca e urat virusul ala.

| trusk a răspuns:

Ala e un proces de windows. Altceva il tine pe svchost turat.