| Daniel_9018 a întrebat:

Procesorul Intel Core 2 Quad Q9300. Socket LGA 775. 4 nuclee reale. Frecventa 2.5 GHz. L2 Cache 6 MB. FSB 1333 MHz. Instruction Set 64-bit. Max TDP 95 W. e bun pentru placa de baza gigabyte g31m-es2l si video nVIDIA gt 240 1gb ddr2 3gm ram merg jocurile gen gta iv farcry farming simulator crisys?

1 răspuns:
| RaulF25 a răspuns:

Placa e buna pentru procesor si placa
la jocuri cauta cerintele pe internet sa vezi daca ai ce iti cere si le incerca pe setari diferite(gta 4 iti pot spune ca va merge)