| Daniel_9018 a întrebat:

La urmatoarea configuratie placa de baza gigabyte g31m-es2l 3gb ram ddr2 procesor Intel Core2 Quad Q9300 @ 2. 50GHz Sursa Floston FL500 Extra imi puteti recomanda o placa video buna pentru jocuri momentan am Sparkle GeForce GT240 1GB DDR2 128-bit HDMI DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| OmuNegru2 a răspuns:

Uite aici o placa video mai buna si mai performanta http://bit.ly/1jv5k5P

| StefyDaniel0102 a răspuns:

Eu zic ca placa ta e destul de buna. daca vrei sa îi faci un up grade i-ati una de 2 GB pentru performante mai bunewinking. funda?