| marianc98 a întrebat:

Procesorul Procesor AMD Athlon II X4 750K, 3400MHz, 4MB, socket FM2, Black Edition merge pe o placa ddr2?

4 răspunsuri:
| AbcDaBcDe a răspuns:

Nu prea cred ca daca procesoru e ddr3 nu merge cauta sau da-mi siteul de unde vrei sa cumperi sau uitate pe acolo

| AbcDaBcDe a răspuns:

AAA e de la eMAG nu cred ca o sa iti mearga procesoru asta il am si eu dar am o placa de baza DDR3

| AbcDaBcDe a răspuns:

E de la eMAG il am si eu procesoru si merge impecabil dar am o placa de baza ddr3

| Al3xandru14 a răspuns:

Nu o sa-ti mearga si oricum daca ar merge nu e recomandabil sa combini asa ceva performanta procesorului despre care tu vb ar fi micsorata cu mult din cauza placi de baza