| anonim_4396 a întrebat:

Pt cei care joaca cs... cum fac si eu ca sa tin arma in mana dreapta? ca nu-mi place in stanga... dau funda.

3 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Intri in cs new game te duci la game setting (2 lea tab) advanced si selectezi use right hand (mana dreapta)

| SongElena a răspuns (pentru seen):

Nu-mi apare niciun advanced...

| seen a răspuns (pentru SongElena):

Options - multiplayer - in josul optiuni sub tatoo scrie "advanced" click pe urma cu scrolul mergi in jos pana la weapon alignment (sunt 2 moduri left hand- right hand ) selectezi right apesi ok si pe urma faci proba