| IoanPetru a întrebat:

Pt jocul League of Legendes. Cum se pun skinurile descarcate de pe situl Leagu of Craft an League of Legends? Eu am auzit ca se pun cu un program da nu sunt sigur si daca da cu ce program?

4 răspunsuri:
| Tonita a răspuns:

Pe league of legends skinurile nu se pot lua asa de colo colo ai nevoie de niste bani speciali numiti Riots Points primesti 520 de halowen parca si revelion bagami numele Dr0peReL si te lamuresc eu cum ma i multe chesti din joc ps: sunt pro.

| IoanPetru explică:

M-am uitat pe youtube si am vazut ca ati trebuie un folder numit,, Characters'' iar eu nu al am.

| IoanPetru explică:

Nu,stiu si eu de skinurile oficiale care se cumpara cu Riot points care si ele costa bani reali, vorbeam despre situl League of Craft an care gasesti skinuri neoficiale, care nu se gasesc an joc si sunt facute de altii.Le descarci de pe site si le puy an my Computer an folderul cu league of legendes an care le pui an fisierul characters, dar eu nu am acel fisier...

| IoanPetru explică:

Joc si eu de 3 ani pe P.B.I, unde primesti an fiecare duminica 4000 rp si 10000 ip free, fiecare campion sau skin nou care apare e free pentru cam o saptamana, etc