| IoanPetru a întrebat:

Pt jocul League of Legendes. Cum se pun skinurile descarcate de pe Mobafire an League of Legends? Eu am auzit ca se pun cu un program da nu sunt sigur si daca da cu ce program?

2 răspunsuri:
| IoanPetru explică:

Nu,asta stiam si eu, joc de 3 ani, nu vorbeam de skinurile alea oficiale din joc care sunt la campioni care se compara cu riot points, vorbeam de skinurile descarcate de pe situl Mobafire (un site unde diferiti oameni creaza ei skinuri pentrudiferiti campioni )

| Merduo a răspuns:

Skinurile nu se pun cu niciun program.Intri in LoL si dai sa joci atunci cand intri in joc, iti alegi orice caracter si dupa ai in sus langa characters :SKINS! dai acolo si alegi orice vrei. Sper ca ti-am fost de ajutor!