| AnOnImUl321123 a întrebat:

Raspundeti repede va rog muult
Hei TPU
Voi astia care aveti un amarat de notebook TOSHIBA care are procesor de 1, 66-67 GHz si 1, 00 GO, sistem de operare 32 de biti. (asa scria la proprietati computer, sper sa intelegeti la ce ma refer cu toate alea si sa ma ajutati)
Cum faceti sa mearga MAI USOR? Sa porneasca internetul mai repede, sa se incarce paginile mai repede si mai ales sa mearga jocurile mai repede si mai usor. Am GTA San Andreas pe notebook dar merge tot in reluare, imi ia 10 minute sa dau 2 pasi in joc si ma enerveaza cumplit... CE SA FAC CA SA MEARGA USORRRRRRRRRRRRRRR?
FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1 răspuns:
| sori88 a răspuns:

Eventual ma adauga 1 gb de ram, ce placa video ai?