| AllesSy a întrebat:

Raspuns rapid, Fundaa : cine deține recordul mondial la 100 de metri sprint, bărbați? Reține că trebuie să nimerești răspunsul corect din prima!
1.Margaret Thatcher
2. Mike Tyson
3.Usain Bolt
Funda pentru. rasp. corect

Răspuns Câştigător
| luck96 a răspuns:

Primul nici nu stiu daca este barbat. al 2-lea ii (pentru mine) cel mai mare boxer care acum are o varsta destul de mare, si oare cine a ramas? 3.usain bolt, dar ciudata intrebare

| AllesSy explică (pentru luck96):

A fost o intrebare la un concurs depre jocurile olimpice 2012 si nu stiam ce sa raspund. Ms. oricum :*

1 răspuns: