| frikk a întrebat:

Re. joc 4story de 2 zile sunt valorian si vreau sa ma duc in derion (yosade) cum fac sa ajung acolo fara sa ma teleportez?
ps: am ajuns Gebra Ardir Hesed dar numai in yosade nu am ajuns
CINE MA POATE AJUTA?

Răspuns Câştigător
| LionelMessi10 a răspuns:

Din ardir mergi pe jos.

5 răspunsuri:
| Raizing a răspuns:

laughing nu te-ai schimbat deloc. peste tine nu trec aniiii? aceeasi fata ai facut pact tu ma cu cel ce merge prin intuneric date nai-ba laughing
Zek ce zici de el?rolling on the floor

| frikk explică (pentru Raizing):

Zabrrok iberc, azker rolling on the floor)))))))

| ladyinredsaunegru a răspuns:

Cu asta te ocupi deci

| frikk explică (pentru ladyinredsaunegru):

Să zic o pasiune mai veche(din copilărie)

| halo a răspuns:

Bagi un deget in dorsala ta oceanica si ajugi ...ps nu il baga prea adanc iti poti pierde valorianullaughing)) (ramai fara valoare)rolling on the floor