| Straw a întrebat:

Re TPU! Am si eu o problema cu FIFA 10. Nu pot sa schimb rezolutia de pe 800x600 e fixa.si se vede urat. As vrea sa o schimb. Cum fac asta? FUNDAAA

4 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Ti-ai bagat windowsul de curand? Cred ca da si ai uitat sa iti instalezi driverul... daca nu da-mi un lasa-mi un mesaj si o sa vad cu ce pot sa te ajut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In joc la my fifa 10 > settings (parca asa se numeste) > system

| Ronaldo_Luis_1995 a răspuns:

Rezolutia de pe 800x600 nu e fixa.O poti schimba in felul urmator.Intri in MyFifa10.alegi Game Setting si dai Enter.cand intri o sa-ti apara setarile pe care le poti face.alea cu viteza jocului, timpul etc. apesi pe sageata din Stanga si o sa ajungi la rezolutie.acolo o sa-ti apara calitatea pe 800x600.si cu mousul schimbi calitatea pe cea mai mare. Daca mai vrei si alte setari pentru fifa 10 imi spui, Sper ca te-am ajutat

| Ronaldo_Luis_1995 a răspuns:

Intri in myfifa.la game setting.si la rezoluti dai pe cea mai inalta.