| ClaW_4890 a întrebat:

..De ceva vreme cand schimb rezolutia 800x600 se vede foarte urat in ceata nici nu se intelege ce scrie pe ecran. tin sa precizez ca am placa video nvidia geforge 8200

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

ClaW este o problema de la windows incearca sa il reinstalezi. O sa mearga super bine!

| ClaW_4890 explică:

Am reinstalat de vreo 3 ori. windows xp media center. nVIDIA geforge 8200 procesor Intel dual core 2. 5 ghz 2 gb ram. nu stiu oare o fi de la windowsu acesta?