| Alexandruionut1117 a întrebat:

Recent am cumparat un incarcator universal pentru laptop,cand am pornit prima data laptopu mi se oprea si acum nu imi functioaneaza mousu,touscremu de la laptop mia loato razna si ventilatoru de la coler se invarte foarte rapid, lucrurile acestea mi sd intampla imediat ce am pornit laptopul credeti ca sa ars vrun curcuit?

1 răspuns:
| MarianM009 a răspuns:

Parca ii posedat laughing. Probabil nu ai cumparat incarcator de care trebuie. Vezi sa aiba aceleasi specificatii ca cel vechi(tensiune de alimentare, capacitate etc). Le poti gasi pe spatele incarcatorului vechi sau iti cauti laptop-ul pe net si vezi ce incarcator i se potriveste.