| Ion a întrebat:

Recomandati-mi niste jocuri, sa fie shootere, dar daca ii destul de fain poate sa fie si fara arme. Si daca se poate sa aiba si o continuare, cum call of duty modern warfare 2 continua actiunea de unde s-a terminat call of duty 4. ziceti-mi jocuri. voturi la toti si funda la cele mai bune jocuri / joc

3 răspunsuri:
| Schmuky a răspuns:

Pai, sunt jocuri MMORPG daca vrei : Perfect World International, 4Story, Metin2.

| Ion explică:

Nu metin sau mmo-uri.

| tigrul94814 a răspuns:

Daca vrei incearca star wars battlefront 2 eu il am si imi place.