| anonim_4396 a întrebat:

joc Call of Duty Modern Warfare 2 Multiplayer ce arme imi recomandati? Va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Iti recomand un calasnicov sau o luneta

3 răspunsuri:
| stefanandrei_1956 a răspuns:

Ak-47 merge cu holographic si heartbeat. Le pui cu ajutorul lui bling. La sniper merge barret si intervention. Oricare ar ai allege din ele le pui cu fmj si heartbet. Le pui cu perkurile bling, sttoping power, stedy aim. Acum iti spun un secret pe care numai profesionisti il stiu. Poti fi aproape invincibil daca iti pui tar-21 cu fmj si perkurile bling, sttoping power, stedy aim. Nu uita sttoping power si stedy aim sunt cele mai bune perkuri.

| MrCaNaByS a răspuns:

Calasnicov

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sniper M14, Asalt ACR, SMG MP5k, Bayoka ni folosi decat cand iti cere jocul, Pistol G18 s-au Desert Eagle, Shotgun nu folosi des si doar SPAS-12.Mult noroc si alege si ce-ti place si tie.