| ShangTsung a întrebat:

Repede dau funda mare cat casa spuneti-mi daca metin2 regal are virusi

Răspuns Câştigător
| Andrei9822 a răspuns:

Pai s-ar putea sa aiba virusi daca la fisierul de instalare scrie exe sau EXE. EXE inseamna "executabil" adica in procent de 80%-90% ar putea avea virusi. Daca ai antivirus bun nu o sa ai probleme. Uite unele antivirusuri bune:
-NOD 32
-Avast
-AVG(acesta e cel mai nou si mai performant antivirus din cate am auzit eu. Eu nu l-am incercat, deci nu stiu cum este, dar primele doua sunt bune) Sper ca te-am ajutat... BAFTA!

2 răspunsuri:
| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Nu nu are, de obicei jocurile cu multi playeri nu au virusi. funda?

| RobertTPUDinamo1 a răspuns:

Nu Are virusi! Nu cred

funda?