| IonutJRJRJR a întrebat:

RO RP pls raspunsuri pentru el

Care este limita admisă de server în cazul înșelătoriilor? Dar a jafurilor?
$2.000 la înșelătorii și $50.000 la jafuri.
$100.000 la înșelătorii și $2.000 la jafuri.
$50.000 la înșelătorii și $2.000 la jafuri.
Ce înseamnă Ninja Jack? Este permis așa ceva pe server
Atunci când îi furi cuiva mașina forțat, fără roleplay doar apăsând pe F sau Enter. Este permis.
Atunci când îi furi cuiva mașina forțat, fără roleplay doar apăsând pe F sau Enter. Nu este permis.
Atunci când faci roleplay de ninja. Este permis.
Ai voie să faci tapping pentru a merge mai repede cu motorul?
Nu.
Doar în urmăririle cu LSPD.
Da.
Ai voie să foloseşti termeni precum "full v5" sau "0 accidente" într-un anunţ (/ad)?
Depinde de modelul maşinii pe care îl vând.
Da.
Nu.
Ce level trebuie să aibă un jucător pentru a putea jefui? Dar pentru a putea fi jefuit?
Level 3 şi 5.
Level 3 şi 3.
Level 5 şi 5.
Aveţi voie să deranjaţi o competiţie sau un eveniment?
Nu.
Depinde cine organizează competiţia sau evenimentul respectiv.
Da, cu permisiunea unui Administrator de Joc.
Este permis bunny hop-ul pe acest server (adică să sari pentru a merge mai repede)?
Da, doar atunci când vrei să scapi dintr-o urmărire sau o altercație.
Nu, aceasta este o modalitate non-roleplay de a te deplasa mai repede.
Da.
Comanda /cad se foloseşte doar dacă...
Doreşti să faci reclamă unei afaceri
Nu vrei să le apară celorlalţi jucători numărul tau de telefon.
Doreşti să vinzi un bun personal (maşină, casă etc)
Care este definiția termenului NON-RP Fear?
Acțiunea incorectă care presupune efectuarea unor acțiuni în urma cărora, în viața reală, nu aș avea nimic de câștigat.
Acțiunea incorectă care presupune efectuarea unor acțiuni pe care, în viața reală, nu aș avea curaj să le fac.
Acțiunea incorectă care presupune efectuarea unor acțiuni în urma cărora voi avea de câștigat.
Ai voie să faci o acţiune ilegală într-o zonă publică între orele 06:00 şi 22:00?
Da.
Doar în spitale.
Nu.

1 răspuns:
| mudokins78 a răspuns:

Vezi să nu primeşti ban. Eu am păţit-o!