| Adrian1212 a întrebat:

Salut, vreau sa stiu si eu raspunsurile de pe Ro-Rp. DAU FUNDA! Acestea sunt intrebarile:

Ce înseamnă Ninja Jack? Este permis așa ceva pe server
Atunci când faci roleplay de ninja. Este permis.
Atunci când îi furi cuiva mașina forțat, fără roleplay doar apăsând pe F sau Enter. Este permis.
Atunci când îi furi cuiva mașina forțat, fără roleplay doar apăsând pe F sau Enter. Nu este permis.
Ai voie să faci tapping pentru a merge mai repede cu motorul?
Doar în urmăririle cu LSPD.
Da.
Nu.
Este permis bunny hop-ul pe acest server (adică să sari pentru a merge mai repede)?
Nu, aceasta este o modalitate non-roleplay de a te deplasa mai repede.
Da, doar atunci când vrei să scapi dintr-o urmărire sau o altercație.
Da.
Ai voie să foloseşti emoticoane ( "happy", "sad", "tongue" etc) când vorbeşti prin SMS-uri cu cineva?
Da, şi în viaţa reală se poate.
Doar după ora 23:00.
Nu.
Poţi înşela un jucător de maşini/afaceri/case?
Doar cu permisiune.
Da.
Nu.
Ce level trebuie să aibă un jucător pentru a putea jefui? Dar pentru a putea fi jefuit?
Level 3 şi 3.
Level 3 şi 5.
Level 5 şi 5.
Ai voie să răpeşti un rang înalt din poliţie?
Doar cu permisiunea Head of Factions
Nu.
Doar cu permisiunea respectivului.
Care este definiția termenului NON-RP Fear?
Acțiunea incorectă care presupune efectuarea unor acțiuni în urma cărora, în viața reală, nu aș avea nimic de câștigat.
Acțiunea incorectă care presupune efectuarea unor acțiuni în urma cărora voi avea de câștigat.
Acțiunea incorectă care presupune efectuarea unor acțiuni pe care, în viața reală, nu aș avea curaj să le fac.
Ai voie să scrii OOC pe un chat IC?
Nu.
Da, atât timp cât folosesc parantezele (( şi )).
Da.
Ce reprezintă ninja-jacking-ul?
Să sar pe stradă ca un ninja, lovind diferiți jucători.
Să jefuiesc pe cineva, amenințându-l cu o sabie sau un cuțit.
Să fur mașina cuiva fără RP.

1 răspuns:
| Mandeliu a răspuns:

Mai bine te chinui tu sa citesti regulamentul si sa rezolvi quiz-ulwinking
Degeaba te joci tu acolo daca n-ai habar boaba de RP. Uite asa se face comunitatea de acolo mai toxica, din cauza celor ca tine.

Mult succeswinking