| SpriTe851G a întrebat:

Ruleaza CSGO si GTA V pe laptop-ul asta:https://www.pcgarage.ro/......s-os-grey/

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

O sa le duca insa gta 5-ul are nevoie de minim 8gb ram ca sa fie jucabil, recomand sa mai adaugi inca 8gb rami sa fie 12, ar fi ideal

| DarthNiger a răspuns:

Da ruleaza, insa mai trebuie adaugati ceva rami la el, 4 GB e cam putin pentru CS GO si GTA 5.

| Jakye a răspuns:

GTA V are nevoie de minimum 8 GB RAM, Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2. 40GHz și NVIDIA 9800 GT 1GB.
Dacă CS:GO rulează în 30-40 FPS-uri pe un laptop de-al meu mai vechi, rulează și pe ăla.

| Al3x998 a răspuns:

Vor rula, dar pe viitor sa mai pui o placuta de minim 4gb ram.