| marius22x a întrebat:

Ruleaza pe acest laptop Farming simulator 15? Acum joc pe el Assassins creed 4 si merge bine. http://www.emag.ro/......DQW2MMBBM/

8 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Mie greu sa cred ca iti merge tie ac4 pe placa aia video dar probabil iti va merge fs pe low

| Bobby711 a răspuns:

Raspunde la asta de ce ai dat 23 de milioane pe un laptop daca habar nu ai ce face?
acum sa revenim am si eu acelasi laptop singura diferenta e ca am 4 nuclee in loc de 2 in fine asta nu conteaza avand in vedere ca am dat 26 de mil pe el de cand l am luat si pana acum au mers pe el toate jocurile cred ca si a facut banii. lamureste ma cu un lucru DE CE IROSESTI POTENTIALUL LAPTOP-ULUI PE JOCUL ALA IDIOT MA FACI SA PLANG!
Lasa ma sa te introduc in lumea gamer-ilor uite aici o lista cu jocuri care merg pe g510 fara probleme si te vor da pe spate sigur:
-tomb raider
-crysis 1, 2, 3(3 neaparat )
-outlast
-mirrors edge(e din 2007 dar totusi e awesome)
-alien isolation
-remember me
-dishonored
-deus ex human revolution
-rage
-mass effect(1, 2,3 nu prea iti recomand 1 are controale grele si dintre cele 3 cea mai slaba grafica totusi buna pentru data lansarii)
-sniper elite 3
daca vrei ceva multyplayer
-warframe
-defiance
-archeage
sunt gratis toate (cele f2p)
Ar trebui sa mearga toate cu grafica data intre maxim si mediu cu 30 fps nu iti zic la fiecare in parte ca imi e lene
Bun acum sa revenim la intrebarea ta daca iti merge farming simulator pe ala? Da!

| marius22x explică (pentru Bobby711):

Nu stiu asa de multe, doar ce este necesar.Multumesc pentru sfaturi.Cum sa cumpar jocuri intr-un mod mai usor si mai eficient?

| Bobby711 a răspuns (pentru marius22x):

Pai daca esti sgarcit sau nu iti permiti poti sa le iei pe gratis dar nu poti juca multyplayer pentru ca sunt versiuni pirat dar in rest nu ar trebui sa ai alte probleme se mai intampla sa gasesti probleme cu jocul iti spun asta ca sunte destul de scumpe unele jocuri mai ales cele care le am enumerat dar daca vrei asa niste site-uri ia dupa g2a sunt mult mai ieftine ca pe steam de unde cumpara lumea vezi ca jocurile care le cumperi de pe g2a sunt key-uri pentru steam sau altele de genu. adica de ex in loc sa dai 10$ pe jocul x daca il cumperi de pe steam descarci de pe g2a cu 7-8 de ex primesti un key adica o parola intri pe steam bagi parola care ai primit o si dupa descarci cu steam-ul jocul or mai fi si alte site-uri cu preturi ieftine dar eu le cumpar de pe g2a.

| marius22x explică (pentru Bobby711):

De unde pot sa le iau gratis? Am auzit de G2a,dar cum poti plati online? Este mai dificil?

| Bobby711 a răspuns (pentru marius22x):

Le gasesti gratis pe site-uri pirat dar cum am spus nu poti juca in retea unele jocuri au probleme minore si trebuie sa stii cum sa le instalezi pe g2a ca si pe steam platesti cu cardul singura diferenta e ca de pe g2a nu descarci jocul ci cumperi key-ul pentru platforme cum e steam si multe altele dupa ce introduci key-ul iti arata ca ai cumparat jocul si il descarci daca vrei sa cumperi ceva ia bf4 sau titan fall sau cod

| marius22x explică (pentru Bobby711):

Alta metoda nu este? Nu am card.

| vidii a răspuns:

Daca ruleaza ac4 atunci iti va merge si farming simulator 2k15