| PainTech a întrebat:

Sa imi explice cineva cum functioneaza sistemul de la system requirements lab. Imi zice ca nu pot rula un joc pe Pc-ul meu. Deci, minimul jocului la GPU e de :
Pixel Shader Version 5 - Eu am 5 -Ok
Vertex Shader Version 5- Eu am 5- Ok
Dedicated Video Ram 2048 Mb - Eu am 2.1 GB
Si la sfarsit imi spune ca GPU-ul nu indeplineste conditiile minime. Cum se poate asa ceva? Am toate cerintele si spune ca nu pot juca!

Dau Funda pentru raspuns complet!

Răspuns Câştigător
| DunareClaudiu a răspuns:

Nu te lua dupa acel site, sunt doar cerinte generale despre rularea de jocuri, eu am jucat mad max pe 4 gb ram cand minimul era 6, trage jocul, modifica setarile grafice in asa fel in cat sa ruleze cum iti place si asta e, oricum nu ai nimic de pierdut daca incerciwinking