| Alyn1998 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce mi se tot restarteaza calculatorul la unele jocuri?

pana acum am gasit 3 dar cred ca mai sunt jocuri dinacestea si nu cred ca e de la system requirements(cerinte minime) ca nu imi merge nici macar metin2 si iata sistemul meu:
-512mb RAM; 3.00Ghz Procesor; Placa video INTEL(R) cu 128mb VRAM Pixel si Vertex Shader 2.0; Realtek Audio driver/placa cu chipset AC 97...
funda celui care raspunde repede si bine

2 răspunsuri:
| DuTzZeLiAn a răspuns:

Salut alyn, cand intri in joc imediat se restarteaza calculatorul fara nici o eroare fara nimic?