| Plesescu_Johny_1973 a întrebat:

Saalut vreau sa mi achizitionez acest pc http://mediagalaxy.ro/......2gb-ubuntu ce parere aveti, cate fps credeti ca as prinde pe cs go, minecraft, lol?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

E bun pentru aceste jocuri, placa video este slaba nu vei putea duce gta v fifa 15, 16, iti recomand sa iti iei alt pc

| Valentin_Ionutz_1990 a răspuns:

CSGO : 100-200 fps pe medium/high, minecraft 200/300/400 si cu shader vreo 60-70 depinde de el. Lol nu stiu ce sa zic pentru ca nu joc, dar sigur prinzi 60fps+ pe high