| DjKeeBaB a întrebat:

Sal all.
Am si eu o problema cand vreau sa cumpar un joc cu cardul (este de alocatie cardul) imi apare ca banca a refuzat transferul sau asa ceva, cardul este visa de la banca ING, cum fac sa mearga?
As vrea indeosebi sa cumpar minecraft original, cine ma poate ajuta i dau 5Euro dar dupa ce ma ajuta.

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Pentru a cumpara produse online cu cardul de pe site "nesecurizat" trebui sa te duci la banca si sa ridici limita de tranzactii. Aceasta limita este de 0 lei pentru securitate dar daca vrei o poti ridica pentru o perioada sau pana cand expira cardul.

Multe sites care au securitate avansata tot sunt considerate nesecurizate (ex. Paypal).

Nu ai cum altfel.

| DjKeeBaB explică:

Apropo am bani pe card 100%. ASTEPT RASPUNSURI!