| jonydd a întrebat:

Sal all dati-mi si mie un site de unde pot descarca niste jocuri de strategie faine din astea cu razboi sa-mi fac armata sa atac sate... dar plz sa le pot descarca si sa le joc in pc cand nu am net. nu vreau din astea broswer sau online mersi mult big grin

3 răspunsuri:
| Ionescu417 a răspuns:

Sall incearca acest joc Joan of d'arc e super funda pls

| BungeeJumping a răspuns:

Iti zic unu stronghold crusader nu e tocmai sa ataci alte sate ce alte castelevdar e tare sa poate descarca si se poate juca online daca descarci gameranger
uite un tutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=P2H4g9F7F-8&feature=related

| Beni_Mihut_1999 a răspuns:

Incearca Risk 2 descarcare. funda plzz