| jonydd a întrebat:

Dati-mi si mie un site cu jocuri din astea mici gen broswer pe care le pot descarca pe pc dar sa nu aiba mai mult de 100mb mersi

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocurile browser-based se numesc asa pentru ca nu se descarca, se joaca in browser

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Metin2 big grin. Canter-Strike. Jade Dynasty.

Răspuns utilizator avertizat
| NagatoTenseiHD a răspuns (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Da mam grabit. In orice caz, funda?

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns (pentru BuzunăricăBuzunărașᶅᵒᴥᵒᶅ):

Joaca metin ce sa-i faci, toti astia care joaca metin sunt ca el(analfabeti).

Răspuns utilizator avertizat
| AncaSweet a răspuns:

Uite http://www.jocuri-de-gatit.net/
Poti sa le joci direct acolo nu trebuie sa le descarci. Sper ca te-am ajutat.