| shew a întrebat:

Sal all. Mi-am facut un server de metin, as vrea sa va intreb cum sa schimb itemele ma refer la negustori, sa pun ce iteme vreau eu acolo. DaU fUnDa!

1 răspuns:
| RedGuy a răspuns:

In urma cu cateva luni am avut si eu un server metin2 l-am facut cu greu, dar mi-a reusit.Acum este inchis deoarece din cauza faptului ca nu am avut backup la o updatare am "omorat" database-ul.Si ca sa il refac, numai aveam timp.Vad ca nu am gasit dar aveam 2 sau 3 forumuri romanesti cu tutoriale si de toate, am sa le mai caut.Nu uita sa faci un backup server-ului. (http://www.metin2-spark.webs.com )