| Onurinho a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa adaug iteme si sa schimb pretul la itemele din shopuri la metin2 deci mi-am facut server si nu stiu cum sa pun iteme in shopuri nici sa schimb pretul daca ma puteti ajutabig grin add jock3r_ony

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roxi ce adresa de mess ai:s?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se foloseste un program numit navicat dar depide ce server ai...navicatul se foloseste mai des pe serveree de hamachi.pe servrele normale. fara hamachi si cu ip stabil nu stiu ce sa folosesti. Iar acesti navicat e greu cu draci de folosit. daca afli ceva te rog anunta-ma.and_Zero96@yahoo.com

| roxi_4439 a răspuns:

Jkjdkjkhuhhghfhfhfhgfjg.cand.o sa. di