| dantul a întrebat:

Sal! Am windows 8, am descarcat fara nici o proble assassin creed revolution.Cand mi se facea patch mi-a dat eroarea "assassin's creed revelations Error while patching ACRMP.exe. Incorrect source file." si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Klau97 a răspuns:

Nu ai downloandat de pe un site bun ai luat doar o parte din el. Incearca sa descarci din nou prin T H E P I R A T E B A Y. Nu pot sa postez siteul pentru ca este piratat. Apropo este necesar folosirea t o r e n t u l u i.

| dantul explică (pentru Klau97):

Ms.Uite adresa mea de mess dan.aries64@yahoo.com,ca sa imi trimiti site-ul.Ai funda oricum

1 răspuns: