| anonim_4396 a întrebat:

Sal as vrea sa imi fac un calculator din piese pentru Gaming pret max 3000 lei

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Fugi si plimba ursul de-aici cu laptopuri pentru gaming!
@cinass: Ce as face eu cu 3000 RON (partial sistemul meu coincide, in mare, cu configuratia data in wishlist): http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/582104/ (poti plusa un pic la video sau mai pui inca 8GB ram...)

8 răspunsuri:
| 4n0NlmUs a răspuns:

Alienware.ro faci un laptop cum vrei tu cel mai ieftin(merge ori ce joc ) este 2500 de lei

| Alberto97 a răspuns (pentru 4n0NlmUs):

Eu am zic calculator si laptop la jocuri se incalzeste

| Alberto97 a răspuns (pentru KodrutZ):

MSI Radeon HD7850 OC 1GB DDR5 256-bit Produsul nu mai este disponibil in oferta PC Garage cauta o alta placa video care sa fie compatibila te rog

| Alberto97 a răspuns (pentru KodrutZ):

Cauta alta placa video pls

| KodrutZ a răspuns (pentru Alberto97):

Vezi ca e 7770. Au de la Sapphire la oferta pcgarage zilele astea, fie 7770, fie 7850, preturi foarte bune si bundle de jocuri cu ele (de exemplu asta - http://www.pcgarage.ro/......-256-bit/)

| Alberto97 a răspuns (pentru KodrutZ):

Meriti funda

| 4n0NlmUs a răspuns (pentru Alberto97):

Nu te sfatuiesc...nu sunt toate magazinele online "de treaba"
Daca vroiai asa iti zice-am mediadot.ro ela e f-f de traba...da credeam ca vroiai din asta profesionist...ca numa Alienware este bun!(cel mai bun)

| Alberto97 a răspuns (pentru 4n0NlmUs):

Am prieteni un unchi care sta in Bucuresti si ma duc si eu sa mi-l cumpar din depozit

| KodrutZ a răspuns (pentru 4n0NlmUs):

Fugi si plimba ursul de-aici cu laptopuri pentru gaming!
@cinass: Ce as face eu cu 3000 RON (partial sistemul meu coincide, in mare, cu configuratia data in wishlist): http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/582104/ (poti plusa un pic la video sau mai pui inca 8GB ram...)