| Juic3Nice a întrebat:

Sal.Cand intru in metin2 imi zice Fatal Error! Python Library file not exist! Ajutor acum 2 zile imi mergea metinu vreau sa stii ucum sa fac in afara de reinstalarea metinului ( am incercat) si in afara reinstalarea windowsului. FUNDA

4 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Salut,descarca-ti din nou metinul si instaleaza-l iar, daca nu merge inseamna ca metinului ii lipseste respectivul folder si nu il poti juca.

| Juic3Nice explică (pentru DarthNiger):

De ce tot nu intelegi ca ma zis L-AM sters si Instalat din nou de multe ori!

| DarthNiger a răspuns (pentru Juic3Nice):

Atuncea are ceva metinul

| DarthNiger a răspuns (pentru Juic3Nice):

Si am zis sa il descarci iar si il instalezi din nou, poate nu s-a descarcat cum trebuie, nu am zis sa il reinstalezi, il descarci si il instalezi din nou si daca face tot asa inseamna ca metinului ii lipseste folderul acela