| androoss a întrebat:

Heii :], joc Metin2 Earth si imi mergea perfect ..Azi am incercat sa il deschid si imi spunea : ' FATAL ERROR! Python Library file not exist.' Ce ar trebuie sa fac? ^^

2 răspunsuri:
| Kr5 a răspuns:

Downloadezi clientul din nou nu mai stiu rezolvarea exacta a problemei stiu ca l-am facut de cateva ori greu greu dar am uitat ca nu m-am mai jucat metin de 1-2 anihappy deci ia clientul din nou (funda?)

| BoOm32 a răspuns:

Il dezinstalezi si apoi il instalezi din nou, poate ai sters acea fila (Python Library)