| Juic3Nice a întrebat:

Sal.Cand intru in metin2 imi zice Fatal Error! Python Library file not exist! Ajutor acum 2 zile imi mergea metinu vreau sa stii ucum sa fac in afara de reinstalarea metinului ( am incercat) si in afara reinstalarea windowsului. FUNDA!

4 răspunsuri:
| xFlorin a răspuns:

Descarca metinu-l din nou sterge-l pe cel vechi si dezactiveaza anti-virusu-l, pentru ca anti-virusul la gasit fiind un virus si a sters un fisier din metin.Bafta.

| Juic3Nice explică (pentru xFlorin):

Ma am zis ca am incercat sa--l sterg si sa-l instalez de multe ori.

| xFlorin a răspuns (pentru Juic3Nice):

Descarca-l din nou ma, nu sa il dezinstalezi o.O

| Juic3Nice explică (pentru xFlorin):

Pai am facut sinu merge