| anonim_4396 a întrebat:

SaL cand va aparea smack down vs raw 2012? psp2 apropwinking funda +VoT

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru PSP 2 nu se va mai face! WWE '12 este un joc video profesionist de wrestling (care se încheie saga de jocuri video Smackdown vs Raw), care este dezvoltat de Yuke şi urmează să fie publicat de THQ doar pentru PlayStation 3, Wii si Xbox 360 (în acest an şi nu pentru PlayStation 2, PSP şi Nintendo DS). Aceasta este prima serie de joc WWE, a patrusprezecea în seria combinat şi este sequel la WWE SmackDown vs Raw 2011. De asemenea, este primul joc care urmează să fie dezvoltat exclusiv doar pentru consolele actuale de origine generaţie. Acesta va fi în luna noiembrie 2011 pentru America si Marea Britanie.
Bafta!

1 răspuns:
| Alexandru_9878 a răspuns:

Sigur ca i 2012laughing