| fL0ri a întrebat:

care e diferenta dintre raw si smack down?

6 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Niciuna.Ambele sunt niste circuri cu actori ce baga proteine in ei si abia se ating.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Niciuna.Ambele sunt niste circuri cu actori ce baga in ei proteine si abia se ating.

| Toshima a răspuns:

Poi cred ca sunt niste "categorii". Poate ca difera "tacticile" poate difera luptatorii, nu stiu ce sa zic...

| Edward121 a răspuns:

Sunt wrestleri diferiti, si mai sunt si alte reguli!

| anonimus666 a răspuns:

Nu prea exista diferente intre ele; ambele souri apartin de aceeasi companie ''wwe'' sunt aceleasi tipuri de meciuri, wreslarii se pot transfera de la un suo la altul la un anumit timp numai menegerul special difera (cel ce aranjeaza meiurile) in rest toate sunt cam la fel

| anonimus666 a răspuns:

Nu sunt prea diferite ambele auaceeasi tema ''wreslingul'' iar luptatorii se pot transfera de la un sou la altul pentru ca sunt din aceeasi companie ''pe scurt''