| NoStress_4770 a întrebat:

ce jocuri in genul gta-ului imi recomandati pe o placa video de 512 +, ram 1, 5 gb si procesor Dual-Core 3000 GHz?

Răspuns Câştigător
| costin46 a răspuns:

Drive parallel lines, wheelman, just cause 1 si 2 (care e incredibil de tare mai ales la locul imens care il ai la dispozitie pentu a te plimba), driv3r, mafia 1 si 2, true crime si cam atat :d acum incearca si u care iti place dar iti recomand just cause 2winking primesc funda?big grinbig grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CannabisFan a răspuns:

Pai frate ce sa-ti spun jocuri in genul lui GTA sunt destule : True Crime : New York City ia si Hong Kong daca iti merge da nu stiu sigur s-ar putea,Mafia, Mafia 2, si nu mai imi vin in minte acu incearca si GTA 4 nu stiu sigur daca iti merge da s-ar putea cauta,, cerinte de sistem gta4'' pe googlesi poate gasesti sau poate il ai ce stiu eu laughing