| IoanPetru a întrebat:

De ce nu pot face trading pe TF2? Din cauza ca nu am cont premium?

Răspuns Câştigător
| LiviuAlan a răspuns:

Ei bine da, dar asta nu înseamnă chiar atât de mult. Iar de restul banilor îți mai poți cumpăra un joc, sau mai știu eu ce.

2 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Http://wiki.teamfortress.com/wiki/Account_types

În concluzie, da. Nu poți face trading decât cu obiectele primite de la altcineva. Dar nu îți trebuie mult să devi premium, doar să cumperi ceva din Mann Co Store (și au și chestii de 50 de cenți, deci scapi ieftin).

| IoanPetru explică (pentru LiviuAlan):

Da,dar am vazut ca pentru a cumpara ceva trebuie sa donezi minim 5 euro...

| LiviuAlan a răspuns (pentru IoanPetru):

Ei bine da, dar asta nu înseamnă chiar atât de mult. Iar de restul banilor îți mai poți cumpăra un joc, sau mai știu eu ce.