| SPYKER a întrebat:

Sal.Deci jucam cs. bun mi-a dat un admin spank straight face
dupa ce mi-a dat spank am intrat in cstrike am sters toate pozele aveam vreo 400 straight face asa am dat o defragmentare
acum intrebarea este dupa ce am facut astea. dc mi se misca pc ffff prost?
mi se blocheaza din 5 in 5 min. daca dau un rr ca sa-mi apara ecranu sta vreo 5, 6 min
cine stie cum sa scap de spank ii dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Yppy a răspuns:

Spankul iti face mai multe poze peste tot pe drive, sterge toate pozele pe care le gasesti. Daca te uiti la cata memorie ai, probabil ai foarte putina.

| Stephan1337 a răspuns:

Spank-ul iti face poze doar cat timp esti pe server,dupa nu se mai intampla nimic, ai grija, poate mai ai pozele prin pc.

vezi ca spank-u iti modifica setari din config.cfg, ca sa ai lag, de exemplu:

rate
cl_updaterate