| Jason80 a întrebat:

Sal erau inainte niste jocuri pe niste aparate (gen pacanele erau aparatele)...stie cineva cum se numesc si daca le pot juca pe pc?
Si cele care erau pe dischetele acelea care le jucam pe televizor se pot juca pe pc asa ca ma intrebam daca se pot juca si alea de la aparate?

1 răspuns:
| oana166666 a răspuns:

Nu nu le poti juca am si eu si am facut orce dar nu potiface intreaba unspecialist de ce crezi ca sunt puse asa pe cd pentru televizor>?