| mafyotwl a întrebat:

Cine stie unde pot gasi jocuri aparate(pacanele)pentru telefon? multumesc

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Se numesc slots sau slot machine, doar cauta pe Google si vei gasi.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand Mobile9.com! Este un site foarte bun, pe care il foloseam inainte sa am Android. Este bun pentru ca de obicei toate jocurile care le iei chiar merg (Adica..iti dai si tu seama ca mai sunt tempenii - Xray scanner sau alte prostii - iti dai seama ca nu sunt adevarate). Merg pentru ca,|, cand intri pe site iti cere numele telefonului, pentru a selecta jocurile pentru rezolutia telefonului tau si alte mici detalii! Poti lua orice - Imagini, Teme, Sonerii, Jocuri, etc.
Daca nu iti place, poti incerca Zedge!
Sper ca te-am putut ajuta!