| meirosu1 a întrebat:

Sal
mi-am luat metin2 united
l-am istalat dar num itra in joc cand dau play ma ajutati dau fuda

1 răspuns:
| cavalerul11 a răspuns:

Simplu mane si mi-e mi-a facut la fel asta pentru ca pathul de la metin nu dezarhiveaza bine metinul + ca pathul e stricat insa am renuntat la united incerca alt metin si tu Uite un server de metin foarte tare https://ozeron.ro/metin2/ultrafun/index.php?s=home multe evoluti la arme si armuri si multe alte surprize e 2012-2013 abia la facut are si arme si armuri noi distractie placuta