| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat metin2 united si cand dau PLAY nu se intampla nimic.

Răspuns Câştigător
| SkJoel a răspuns:

Pai poate l-ai luat dupa un site gresit sau nu iti merge tie dar normal ar merge uite cum pot sa te ajut iti dau situ : http://metin2united.com/ downloadeaza-l de aici dar daca l-ai luat de aici... uitate la setari si modifika imagine etc... :p

| anonim_4396 explică (pentru SkJoel):

Am rezolvat problema. Trebuia doar sa schimb rezolutiawinking

| SkJoel a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere :p

4 răspunsuri:
| Isys a răspuns:

Hey, e de la windows. Nu merge decat daca schimbi windows`ul...

| viper395 a răspuns (pentru Isys):

Si mie mi-a facut la fel big grin
Da acum mam luat dupa voi cu rezolutia laughing