| butterfly12345 a întrebat:

Sal spuneti-mi niste jocuri cu masini care se pot juca in lan (in multiplayer dar nu in splitscreen ci in retea, lan) va rog raspunde-ti doar ce-i care stiu, mersi mult,!

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

ToCa Race Driver 2 si 3
Colin McRae Rally 2005 sau Dirt
Michael Schumacher Worldtour Kart
Ford Racing 3
The Italian Job
Need for Speed Underground 1 si 2
Need for Speed World
Need for Speed Undercover
Sper ca te-am ajutat, succes cu ele!

4 răspunsuri:
| Luchian7 a răspuns:

Ba cauti pe google "gameranger" si il downloadezi si iti faci cont pe parcusul instalari acestui program ca nu are pe site dala de inregistrat, apoi dupa ce ai activat contul si ai instalat programul poti sa te joci nfs most wanted in lan, yu-gi-oh, warcraft3(poti sa te joci si pe garena), fifa in lan(iti sugerez sa-ti iei fifa 07 merge mai bine in lan)Bafta.si da-mi funda

| butterfly12345 explică:

Mda mai astept...

| Ghioca_Lucian_Marian_1990 a răspuns:

Pai sunt:Need For Speed Underground (2),Need For Speed World, Gta 4 multiplayer,Gta San Andreas multiplayer, si cam astea imi vin in minte, sper ca te-am ajutathappy

| Sabin_Grama_1992 a răspuns:

Pei, NFS World, nu cred ca este in spiltscreen.Noroc!