| victorrdg a întrebat:

.Stie cineva cum pot schimba adresa ip la tot pc-u? Vreau sa imi fac un alt cont pe un soft de poker online si imi detecteaza ip-ul. Am incercat cu aol-ul dar degeaba, ma intereseaza sa schimb ip-ul pc-ului nu al browser-ului! Ms anticipat

2 răspunsuri:
| RazvanelStefanel a răspuns:

1.reseteaza datele de navigare ale browserului siguri iti merge ca asa am facut si eu te sterge de tot de pe site e si cum ai intra pentru prima data 2. daca nu-ti merge schimbati numele de ex il ai pix il schimbi cu stiloulaughing!

| victorrdg explică:

Problema e k eu vreau sa nu imi detecteze tara, vreau sa imi fac un cont pe statele unite si imi detecteaza mereu tarasad, mai exact vreau sa schimb identitatea pc-ului