| Trivium a întrebat:

Stiti cumva niste jocuri reale gen trebuie sa ma angajez sa fac bani sa imi iau casa masina etc? Niste jocuri ca-n realitate.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| floppy98 a răspuns:

Sims 2,3
sau recomand sa iti descarci san andreas sa iti bagi MTA san andreas si sa cauti servere RPG sau Role-Play

| Bau_Adrian_1992 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Anonim92 un joc de strategie jucat de peste 90000 oameni in care poti converti banii din joc in bani reali ...incercati,nu este teapa!