| Mihaita21 a întrebat:

Sal'tare

Am nevoie de ajutor din partea astora mai "batrani".
Stie cineva cum se numea o platforma de jocuri/joculete in principal, veche am jucat acu' ani, este vorba de un programel care continea multe jocuri, ca sa joci alegeai ce joc si parca dadeai play in fine, nu mai tin minte sigur.
Un joc cred mai cunoscut pe care il jucam des de pe platforma asta era street fighter vs marvel sau ceva in gen.
Mai multe detalii nu prea mai tin minte, intrai in programel se deschidea o fereastra dadeai play la un joc si voila.

1 răspuns:
| Darius392 a răspuns:

Platforma foarte bune de jocuri le poti gasi foarte usor pe www.thebestplatformsgames.com