| taurus1 a întrebat:

Acum cativa ani...o aplicatie ce continea foarte multe joculete mici,tin minte ca odata ce intrai in aplicatie, jocurile erau scrie cu verde iar fundalul era negru cu albastru...erau foarte multe jocuri 2 player..etc..dau funda cine imi da un nume sau. download

2 răspunsuri:
| BaiatCuNumeCelMaiScurt a răspuns:

Friv?
Daca da nu-mi da funda ca eu mi-am facut contul asta ca sa indrept TPU-ul

| taurus1 explică (pentru BaiatCuNumeCelMaiScurt):

Pritene....Friv este un site..eu am cerut o aplicatie ce contine.:-)