| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!
A, o mare problema in legatura cu Medal of Honor Pacific Assault!
La finalul misiunii de pe Henderson Airfield caqnd trebuie sa dobor avioanele alea, chiar inainte sa vina avionu' ala sa-i ia este aruncata o bomba si personajul meu moare chiar daca am si viata la maxim si am vazut pe youtube ca aia spuravietuiai cand dadea cu bomba!
Eu cred ca este un glitch/bug ca tot moare,si as vrea sa stiu daca vi s-a intamplat si voua, iar daca vi s-a intamplat vreau sa-mi spuneti cum ati rezolvat!
Ofer FUNDA celui care ma ajuta si multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mirel1111 a răspuns:

Pai avioanele ale japoneyiilor trebuiesc impuscate si cand apare un avion mare trebuie sa il aperi de avioanele japoneyilor pana caind se lasa jos la voi

Funda!