| VladGangstaBoy a întrebat:

Sal'tare fratilor!
Am o problema in legatura cu jocul Medal Of Honor Pacific Assault!
Vrea sa descarc salvarile de pe net si am descarcat mai multe variante, dar la toate cand dau load imi da eroare in care zice ca aplicatia nu mai functioneaza!
Cine imi poate spune cum sa remediez problema are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Skorpiooo a răspuns:

E de la Crack. Trebuie sa ai acelasi crack cu cei care au pus salvarile.

2 răspunsuri:
| Mitzzăăă a răspuns:

Degeaba joci MOH: Pacific Assault, daca nu joci corect si iei nu stiu ce salvari, JOACA FARA CODURI SI NORMAL.

| VladGangstaBoy explică (pentru Mitzzăăă):

Prietene eu am vrut sa joc fara coduri si salvari, dar la un moment dat la misiunea cu henderson field apare un bug si moare personajul fara nici o explicatie!